Targi, warsztaty, szkolenia

WEBINAR  przy współpracy z Beauty Forum

Wyraź siebie makijażem – makijaż mineralny w użytkowej wersji GLOW

Już 14 czerwca o godzinie 19.30 możesz wziąć udział w naszym webinarze. To świetna okazja jeśli jeszcze nie znasz naszej marki mineralnej PURE COLORS. Jeśli znasz nasze produkty, ale potrzebujesz ugruntować swoją wiedzę, to także webinar dla Ciebie. Skorzystaj z okazji by zobaczyć nasze produkty w akcji. Jeśli nie wiesz jak poradzić sobie z wykorzystaniem potencjału jaki drzemie w kosmetykach mineralnych to musisz do nas dołączyć! Nie tylko pokażemy Ci jak stosować sypkie kosmetyki, ale zdradzimy też co zrobić by były jeszcze wydajniejsze, oraz dawały pożądany przez Ciebie efekt. Skorzystaj z okazji i zadaj pytania, które masz w głowie kiedy myślisz o zdrowym makijażu mineralnym. Powiemy Ci o teorii, ale pokażemy też makijaż w praktyce. Zobaczysz kosmetyki mineralne w zastosowaniu codziennym i na wielkie okazje.

Pamiętaj, że każda z nas jest inna, każda wyjątkowa. Lubimy podkreślać swoje piękno, ale i eksponować swój indywidualizm. Nie chcemy nikogo naśladować, chcemy wyrażać siebie. O tym jak to zrobić przy pomocy makijażu opowie i zademonstruje podczas webinaru Dominika Piątkiewicz – beauty ekspert marki IKOR. Podczas webinaru, dowiesz się między innymi o zaletach i wadach minerałów, sposobach ich nakładania (na mokro i na sucho) oraz o odpowiednim przygotowaniu skóry. Prowadząca opowie o zaskakujących trikach makijażowych i  zwróci uwagę na to co to jest makijaż w użytkowej wersji glow. Podczas webinaru nie zabraknie też niespodzianek, dlatego nie może Cię zabraknąć! Już dziś zapisz sobie jego datę w kalendarzu! Czekamy na Ciebie!

Skorzystaj z naszego doświadczenia i wiedzy.

Zapisz się na webinar już dzisiaj .

Gwarantujemy, że nie pożałujesz !!

Warsztaty i szkolenia organizujemy na indywidualne zamówienie - zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółów. - Dane kontaktowe.

Product added to wishlist
Product added to compare.