Dostawa i płatności

 1. Wszystkie terminy odnoszące się do czasu realizacji i dostawy zamówionych produktów dotyczą dni roboczych.
 2. Czas realizacji to czas, który upływa od przyjęcia zamówienia do realizacji do chwili wysłania zamówionych towarów ze sklepu i liczony jest od chwili wpłynięcia pieniędzy na konto lub przesłania potwierdzenia przelewu na adres mailowy biuro@ikor.pl
 3. Czas dostawy to czas realizacji zamówienia (w ciągu 24-48 godzin od momentu złożenia zamówienia, lub otrzymania pieniędzy na konto) + czas dostarczenia przesyłki przez firmę kurierską InPost Sp. z o. o.
 4. Przesyłki na terenie Polski realizowane są za pośrednictwem, firmy kurierskiej
 5. Koszt przesyłki jest uzależniony od wybranej formy dostawy. Informacja o koszcie wysyłki jest dostępna w trakcie składania zamówienia. Wysokość kosztów dostawy podane są do wiadomości kupującego przed dokonaniem finalnej transakcji.
 6. PRZESYŁKA GRATIS – przy zamówieniach detalicznych opłata za dostawę zamówionych towarów jest przerzucona na Sprzedającego od kwoty:
  - 145 zł - paczkomaty przedpłata
  - 200 zł - kurier Inpost przedpłata
  - 285 zł - kurier Inpost pobranie
 7. Przy zamówieniach z opcją odbioru osobistego zamówione kosmetyki dostarczone są do biura firmy IKOR P.H.U bezpłatnie. Odbiór osobisty powinien wcześniej mieć ustaloną konkretną datę odbioru.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.