Rozświetlacze do twarzy Pure Colors

Rozświetlacz to kosmetyk wielozadaniowy. Jego zadaniem jest podkreślać rysy twarzy, nadając skórze wizualnej świeżości i zdrowego wyglądu. Rozświetlacze Pure Colors to bezpieczeństwo czystych minerałów i efekt pięknej rozświetlonej cery w jednym.

Rozświetlacz mineralny do twarzy i ciała

Od kiedy efekt glow stał się modny, na rynku można znaleźć wiele produktów rozświetlających (z ang. highlighter). Występują najczęściej w formie sypkiej lub sprasowanej. Można też znaleźć rozświetlacz w sztyfcie lub w płynie, choć produkty w tej formule rzadko występują ze 100% naturalnym składem. 

Rozświetlacze mineralne Pure Colors to produkty sypkie. Jak wszystkie produkty tej marki, są wyjątkowo łagodne i mogą być stosowane do każdego rodzaju cery. Makijaż z ich użyciem nadaje skórze świetlistości.

Sypki rozświetlacz mineralny idealnie sprawdzi się w makijażu twarzy, ale można go użyć także do ciała. Doskonale podkreśla skórę na dekolcie, uwydatnia obojczyki i linię szyi.

Świetlista cera kojarzy się z młodością i delikatnością. Jest oznaką zdrowia i piękna. To dlatego rozświetlacze do twarzy są kosmetykami pożądanymi w makijażu zarówno dziennym, jak i wieczorowym. 

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Go Glow - czyli makijaż z użyciem rozświetlacza dla każdej cery

Błysk w makijażu to pożądany i modny efekt. Wykonany z użyciem naturalnych produktów mineralnych sprawdza się przy każdym rodzaju cery.

Pamiętaj jednak, że błysk podkreśla niedoskonałości i nierówności, dlatego nakładaj rozświetlacz tylko na idealnie gładkie partie twarzy.

Makijaż glow wykonuje się tak samo każdy inny makijaż dzienny czy wieczorowy. Wystarczy, zamiast bronzera użyć rozświetlacza, a matowe cienie zamienić na rozświetlające pigmenty mineralne do makijażu oka. Aplikując rozświetlacz, zachowaj jednak umiar. Nie aplikuj produktu na najszybciej przetłuszczające się partie twarzy.

Trzymaj się także jednej tonacji kolorystycznej, by uzyskać efekt spójnego i kompletnego makijażu.

Jak aplikować mineralny rozświetlacz do twarzy

Sypkie rozświetlacze mineralne to kosmetyki wyjątkowo łatwe w aplikacji. Do ich użycia wystarczy odpowiedni pędzel, który pozwoli osiągnąć pożądany efekt. 

Rozświetlanie twarzy jest ostatnim etapem tworzenia makijażu. Idealnym do nałożenia produktu będzie pędzel skośny nr 16. Rozświetlacz nakładaj na wybrane partie twarzy, które chcesz uwypuklić: szczyty kości policzkowych, czoło, brodę i łuk Kupidyna. To miejsca, które naturalnie odbijają światło. 

Rozświetlacz możesz również stosować do podkreślenia oczu. Sypki rozświetlacz mineralny idealnie sprawdzi się w roli cienia do powiek. 

Co to jest strobing?

Tak jak słowo highlighter, także strobing pochodzi z języka angielskiego — od słowa „stroboskope”. To rodzaj lampy używanej w klubach i na koncertach, która odbija światło w specyficzny sposób. I właśnie o odbijanie światła chodzi w technice strobingu. 

Podobnie jak konturowanie, strobing to technika makijażu używana do modelowania twarzy. W tej metodzie zamiast bronzera używa się rozświetlacza. Rozświetlacze mineralne Pure Colors idealnie sprawdzą się w tej technice makijażu. W naturalny sposób podkreślą określone obszary twarzy, dzięki czemu cera będzie promienna i rozświetlona. 

W naszej ofercie znajdziesz aż trzy rodzaje rozświetlaczy: highlighter - H41, H45 i H47, w dwóch pojemnościach i dwóch różnych cenach.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.